Quarterly Journal of Mathematics - Quarterly Journal of Mathematics
Disciplína | Matematika |
---|---|
Jazyk | Angličtina |
Upraveno podle | A. S. Dancer, R. Heath-Brown |
Podrobnosti o publikaci | |
Dějiny | 1930-dosud |
Vydavatel | |
Frekvence | Čtvrtletní |
Hybridní | |
0.593 (2013) | |
Standardní zkratky | |
ISO 4 | Q. J. Math. |
Indexování | |
KÓD | QJMAAT |
ISSN | 0033-5606 (tisk) 1464-3847 (web) |
LCCN | 36011635 |
OCLC Ne. | 41981614 |
Odkazy | |
The Quarterly Journal of Mathematics je čtvrtletní recenzováno matematický deník založena v roce 1930 sloučením Čtvrtletní deník čisté a aplikované matematiky a Posel matematiky.[1] Podle Zprávy o citaci deníku, časopis má rok 2013 nárazový faktor 0,593.[2]
Reference
- ^ Crilly, Tony (2004), „The Cambridge Mathematical Journal and its descendants: the linchpin of a research community in the early and mid-Victorian Age“, Historia Mathematica, 31 (4): 455–497, doi:10.1016 / j.hm.2004.03.001, ISSN 0315-0860, PAN 2105134
- ^ „Quarterly Journal of Mathematics“. 2013 Zprávy o citaci deníku. Web vědy (Science ed.). Thomson Reuters. 2014.